preloader
Edit

ARİTMİ SAĞLIK GRUBU

Çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını temel alarak, alanlarında uzman hekimlerimiz ve deneyimli yardımcı personelimiz ile, güvenilir, ulaşılabilir, etik ilkelere bağlı, nitelikli sağlık hizmeti sunmak için Aritmi Sağlık Grubu olarak 15 yıldır Bursa’nın kalbinde, hizmetinizdeyiz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nden kültür sanata tam destek

 Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nden kültür sanata tam destek

Sağlık alanında kente katkı sağlayan Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi, kentin dinamiklerini temsil eden toplumsal, sanatsal ve kültürel olaylara da kayıtsız kalmıyor.

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra kültür sanat alanında verdiği destek ile adından söz ettiren Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi, bu sene de Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Uluslararası Balkan Ülkeleri Tiyatro Festivali” ne sponsor firma olarak katılım sağladı. Romanya’dan Lightwave Tiyatrosu’nun “Yansıma” isimli açılış gösterimi öncesi sponsor olan kurum ve kuruluşlara plaket verildi. Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’ne verilen plaketi ise, Mesul Müdür Yardımcısı Dr. Ömer Faruk Mete aldı.

KOSTÜM SERGİSİ İLGİ ÇEKTİ
Devlet Tiyatrolarından emekli olmuş ve halen çalışan 17 kadının tasarladığı oyun kostümlerinin yanı sıra kostüm eskizleri ve oyun fotoğraflarından oluşan “Kadın Kostüm Tasarımcıları Sergisi” de festival kapsamında sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Sergi ve festival 26 Mart tarihinde sona erecek.

Gelişmelerden haberdar
olmak için abone olun

Sitemize abone olarak hastanelerimizle ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, yeni doktorlarımıza ve edavi yöntemlerimize dair kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.

Open chat