preloader

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı Heyecanı

 Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı Heyecanı

ÖZEL ARİTMİ OSMANGAZİ HASTANESİ’NDE 14 MART TIP BAYRAMI HEYECANI

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi bünyesindeki yöneticilerimiz, doktorlarımız ve hastane çalışanlarımız ile 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladık.

Aritmi Sağlık Grubu Başkanı Op. Dr. Nuri Daştan, doktorluğun en kutsal meslek olduğunu ve doktorlar olarak bu kutsallığı en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını belirtti.

Daştan, “Biz sağlık çalışanlarının hedefi ülkemizi sağlık alanında daha ileri bir seviyeye taşımak, insanımıza hak ettiği sağlık hizmetini en etkin, en ileri ve en hızlı şekilde sunmaktır. Bu vazifeyi hakkıyla yerine getiren siz değerli hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı ve takdirlerimi sunuyorum. Tıbbi alanda sağladığımız başarılı çalışmaların yanı sıra doğduğumuz ve yaşadığımız kente de yatırım ve istihdam olarak katma değer sağlamak için canla başla çalışıyoruz. Aritmi Sağlık Grubu bugün sağlık alanında bu kentin değerleri arasında yer alıyorsa gelinen noktada siz değerli mesai arkadaşlarımızın katkısı var.Hepinize grubum adına teşekkür ediyorum. Dünyanın en kutsal, saygın görevini yerine getiren tüm hekim ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.” dedi.

Open chat