preloader
Edit

ARİTMİ SAĞLIK GRUBU

Çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını temel alarak, alanlarında uzman hekimlerimiz ve deneyimli yardımcı personelimiz ile, güvenilir, ulaşılabilir, etik ilkelere bağlı, nitelikli sağlık hizmeti sunmak için Aritmi Sağlık Grubu olarak 15 yıldır Bursa’nın kalbinde, hizmetinizdeyiz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı Heyecanı

 Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nde 14 Mart Tıp Bayramı Heyecanı

ÖZEL ARİTMİ OSMANGAZİ HASTANESİ’NDE 14 MART TIP BAYRAMI HEYECANI

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi bünyesindeki yöneticilerimiz, doktorlarımız ve hastane çalışanlarımız ile 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladık.

Aritmi Sağlık Grubu Başkanı Op. Dr. Nuri Daştan, doktorluğun en kutsal meslek olduğunu ve doktorlar olarak bu kutsallığı en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını belirtti.

Daştan, “Biz sağlık çalışanlarının hedefi ülkemizi sağlık alanında daha ileri bir seviyeye taşımak, insanımıza hak ettiği sağlık hizmetini en etkin, en ileri ve en hızlı şekilde sunmaktır. Bu vazifeyi hakkıyla yerine getiren siz değerli hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı ve takdirlerimi sunuyorum. Tıbbi alanda sağladığımız başarılı çalışmaların yanı sıra doğduğumuz ve yaşadığımız kente de yatırım ve istihdam olarak katma değer sağlamak için canla başla çalışıyoruz. Aritmi Sağlık Grubu bugün sağlık alanında bu kentin değerleri arasında yer alıyorsa gelinen noktada siz değerli mesai arkadaşlarımızın katkısı var.Hepinize grubum adına teşekkür ediyorum. Dünyanın en kutsal, saygın görevini yerine getiren tüm hekim ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.” dedi.

Gelişmelerden haberdar
olmak için abone olun

Sitemize abone olarak hastanelerimizle ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, yeni doktorlarımıza ve edavi yöntemlerimize dair kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.

Open chat