preloader
Edit

ARİTMİ SAĞLIK GRUBU

Çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını temel alarak, alanlarında uzman hekimlerimiz ve deneyimli yardımcı personelimiz ile, güvenilir, ulaşılabilir, etik ilkelere bağlı, nitelikli sağlık hizmeti sunmak için Aritmi Sağlık Grubu olarak 15 yıldır Bursa’nın kalbinde, hizmetinizdeyiz.

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi çalışanları “Kanlarıyla Can oldu…”

 Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi çalışanları “Kanlarıyla Can oldu…”

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi ile Türk Kızılay Bursa Şubesi’nin birlikte düzenlediği kök hücre bağışı kampanyasında kan bağışı yapan çalışanlar arasından iki hastane personeli iki farklı hastaya donör olarak umut oldu.

Sosyal sorumluluk projeleriyle birçok hayatlara dokunan Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi yöneticileri ve personelleri yine başarılı bir çalışmaya imza attı. ‘Kan ver Can ver’ sloganıyla Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi, Türk Kızılay Bursa Şubesi’nin birlikte düzenlediği kök hücre bağışı kampanyasında hastane yöneticileri, personeli ile çok sayıda vatandaş kan bağışında bulunmuştu. Bu kampanya sonrası Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nin iki çalışanı kök hücre bağışlarıyla 2 farklı hastaya donör oldu. Hayati risk taşıyan bu hastalar için bu kök hücre nakilleri hayat kurtarıcı olabiliyor. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Bursa Vali Yardımcısı Abidin Ünsal ve Bursa Kan Bağış Merkez Müdürü Dr. Orhan Eminlatif ile Kızılay Güney Marmara Kök Hücre Sorumlusu Ramazan Çiçek, Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi yöneticilerini ziyaret etti, teşekkür plaketi verdi.

Gelişmelerden haberdar
olmak için abone olun

Sitemize abone olarak hastanelerimizle ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, yeni doktorlarımıza ve edavi yöntemlerimize dair kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.

Open chat