preloader
Edit

ARİTMİ SAĞLIK GRUBU

Çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını temel alarak, alanlarında uzman hekimlerimiz ve deneyimli yardımcı personelimiz ile, güvenilir, ulaşılabilir, etik ilkelere bağlı, nitelikli sağlık hizmeti sunmak için Aritmi Sağlık Grubu olarak 15 yıldır Bursa’nın kalbinde, hizmetinizdeyiz.

Özel Aritmi İnegöl Hastanemizde Emzirme haftası Semineri

 Özel Aritmi İnegöl Hastanemizde Emzirme haftası Semineri

Aritmi Sağlık Grubu hastanelerimizden Özel Aritmi İnegöl Hastanemizde Anne Sütü ve Emzirme haftası etkinlikleri kapsamında TEKSİF sendikası üyelerimize yönelik seminer düzenlenmiştir.
Hastanemiz Sağlık Hizmetleri Koordinatörü Baş Hemşire Aysel Kır veTeksif Sendikası Başkanı Selçuk Bozkaya etkinlik kapsamında konuşmalarını gerçekleştirmişlerdir.
Kadın Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Fatma Lütfiye Yiğit, “Anne Sütünün Önemi” Diyetisyen Zehranur Çavuşoğlu “Emzirme Dönemindeki Beslenme” Baş Hemşire Yardımcısı Sibel Ergül “Çalışan Annelerde Emzirme” konularında bilgilendirme yapıp soruları cevaplamıştır.

Gelişmelerden haberdar
olmak için abone olun

Sitemize abone olarak hastanelerimizle ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, yeni doktorlarımıza ve edavi yöntemlerimize dair kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.

Open chat