preloader
Edit

ARİTMİ SAĞLIK GRUBU

Çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını temel alarak, alanlarında uzman hekimlerimiz ve deneyimli yardımcı personelimiz ile, güvenilir, ulaşılabilir, etik ilkelere bağlı, nitelikli sağlık hizmeti sunmak için Aritmi Sağlık Grubu olarak 15 yıldır Bursa’nın kalbinde, hizmetinizdeyiz.

Organ Bağışı 5 Kişiye Can Oldu

 Organ Bağışı 5 Kişiye Can Oldu
ORGAN BAĞIŞI 5 KİŞİYE CAN OLDU
 
Özel Aritmi Osmangazi Hastanemizde hayatını yitiren Ali Güngör’ün bağışlanan organları 5 canı hayata bağladı.
 
Mesul Müdür Yardımcısı ve Organ Bağışı Koordinatörü Dr. Ömer Faruk Mete ve Organ Bağışı Komitesi yetkilileri Ali Güngör’ün ailesi ile görüşerek organ bağışı hakkında bilgilendirme yaptılar. Diğer ailelere de örnek olmasını dileyen Güngör ailesinin sağduyusu sayesinde 5 can artık hayata daha sıkı tutunabilecek.
 
Ali Güngör’ün organları 5 kişiye yaşama umudu verecek.
 
Sağ böbreği 10 yıldır diyaliz hastası olan 1965 doğumlu bir erkek hastaya, sol böbreği 3 yıldır diyaliz hastası olan 1963 doğumlu bir erkek hastaya, karaciğeri 1 yıldır Kriptojenik Karaciğer Hastalığı tanısı ile 1 yıldır uygun karaciğer bekleyen 1972 doğumlu bir kadın hastaya, Korneası 1997 doğumlu bir erkek hastaya ve 1991 doğumlu bir kadın hastaya umut oldu.
 
Özel Aritmi Osmangazi Hastanemiz yetkilileri Organ Bağışının organ bekleyen hastaların en büyük umut kapısı olduğunu ve Güngör ailesinin bu yaklaşımının tüm halkımıza örnek teşkil etmesini temenni ettiklerini belirterek, organ bekleyen tüm hastalar adına Güngör ailesine teşekkürlerini ilettiler.

Gelişmelerden haberdar
olmak için abone olun

Sitemize abone olarak hastanelerimizle ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, yeni doktorlarımıza ve edavi yöntemlerimize dair kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.

Open chat