preloader
Edit

ARİTMİ SAĞLIK GRUBU

Çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını temel alarak, alanlarında uzman hekimlerimiz ve deneyimli yardımcı personelimiz ile, güvenilir, ulaşılabilir, etik ilkelere bağlı, nitelikli sağlık hizmeti sunmak için Aritmi Sağlık Grubu olarak 15 yıldır Bursa’nın kalbinde, hizmetinizdeyiz.

Aritmi’nin Gururu Nihat Demir

 Aritmi’nin Gururu Nihat Demir

Bursalı engelli atlet engel tanımıyor!..

İki yaşında geçirdiği çocuk felcinden sonra ayaklarını kullanamaz hale gelen ve hayata tekerlekli sandalye ile tutunan 40 yaşındaki milli atlet Nihat Demir başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Aritmi Sağlık Grubu Sponsorluğunda katıldığı birçok yarışmada derece alan engelli Milli Atlet Nihat Demir, 39. Vadofon Maratonunun Engelliler Kategorisinde 3. oldu. 42 kilometrede ter döken milli atlet başarısını Aritmi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nuri Daştan ve Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi çalışanları ile paylaştı.

NİHAT DEMİR İLE GRUR DUYUYORUZ

Milli atlet Nihat Demir’i başarılarından dolayı kutlayan Aritmi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nuri Daştan, bedensel engellerine rağmen bir çok engeli aştığını ve hayata umutla tutunmasından gurur duyduklarını belirtti. Milli Atlet Demir’in aynı zamanda Aritmi Sağlık Grubu çalışanı olduğuna dikkat çeken Aritmi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nuri Daştan, “ Aritmi Sağlık Grubu olarak milli sporcumuzun sponsoruyuz. Böyle bir sosyal projede yer almak bizi mutlu ediyor. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

ASG YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR

Desteklerinden dolayı başta Aritmi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nuri Daştan ve ekibini teşekkür eden Dünya Atletizim Federasyonları Birliği sporcusu da olan Demir, “ Hayatım spora başlayınca çok değişti. Kendimi artık engelli olarak görmüyorum. Kendimi statü yapmış bir sporcu olarak görüyorum. Belli bir grubu temsil ediyorum. Ve bu grubun benim sayemde spora başlayacağını düşünüyorum. Sporu herkese tavsiye ediyorum. Engelli olmanız başarılı olamayacağınız anlamına gelmez. Ben burada dünyanın en önemli şehrinde maratonda koştum. Öncelikle bana inanıp, beni destekleyen ve beni buraya ülkemi temsil etmek adına gönderen sponsorum ve çalıştığım kurum Aritmi Sağlık Grubu’na, Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Nuri Daştan’a, KBB Dr. Mehmet  Gülal, Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Müdürü Bülent Aksu, Kalite ve Akreditasyon Direktörü Vicdan Güveloğlu, Başhemşire Selma Macit, İnsan Kaynakları Müdürü Erkan Yıldırım’a çok teşekkür ederim. Bu başarımı ülkeme ve Aritmi Sağlık Grubuna hediye ediyorum” dedi.

2001’DEN BERİ MİLLİ ATLET

24 Şubat 200’de İspanyanın Sevilla kentinde düzen Claudiad de Sevilla Maratonunda Dünya 5. Olan bedensel engelli Nihat Demir, Aritmi Sağlık Grubu sponsorluğunda katıldığı Fillandiya’nın başkenti Helsinki’de yapılan maratonda 42 bin 195 metre koşarak yarışmadı 7. geldi. İspanya’da dünya 5. Olduğu maratondan sonra bütün dikkatleri üzerine çeken Nihat Demir Milli Takım Formasını ilk defa 25 Şubat 2011’de İspanya’daki maratonda Ortapedik Engelli Sporcu olarak katıldığı yarışmada giydi.

 

Gelişmelerden haberdar
olmak için abone olun

Sitemize abone olarak hastanelerimizle ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, yeni doktorlarımıza ve edavi yöntemlerimize dair kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.

Open chat