preloader
Edit

ARİTMİ SAĞLIK GRUBU

Çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını temel alarak, alanlarında uzman hekimlerimiz ve deneyimli yardımcı personelimiz ile, güvenilir, ulaşılabilir, etik ilkelere bağlı, nitelikli sağlık hizmeti sunmak için Aritmi Sağlık Grubu olarak 15 yıldır Bursa’nın kalbinde, hizmetinizdeyiz.

İnegöl’de Yılın Doktoru Uzm. Dr. Utku Ayvacıoğlu Oldu

 İnegöl’de Yılın Doktoru Uzm. Dr. Utku Ayvacıoğlu Oldu

İnegöl’de yılın doktoru Uzm. Dr. Ayvacıoğlu oldu

İnegöl Rotary Kulübü’nün vermiş olduğu Yılın Meslek ve Hizmet ödülleri sahiplerini buldu.
İnegöl’de 1993 yılından beri faaliyette bulunan İnegöl Rotary Kulüp tarafından,  geleneksel olarak her yıl belirlenen ‘Yılın Meslek ve Hizmet Ödülleri’nin 2018 yılı ödülleri sahiplerini buldu.  İnegöl Rotary Kulüp Dönem Başkanı Ahmet Uğur başkanlığında gerçekleşen ödül törenine ‘Yılın Hizmet ve Meslek Ödülleri’ töreninde,  meslek hayatında başarılı olan 3 kişiye plaket takdim edildi. Ödül alanlar arasında Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Utku Ayvacıoğlu’da yer aldı. İnsan sağlığına verdiği önemin yanı sıra hekimlik alanında gösterdiği çalışmalardan dolayı ‘Yılın En İyi Doktoru’ ödüle laik görülen Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Utku Ayvacıoğlu,  Cumhuriyetin kurucusu Atatürk’ün Türk kadınına verdiği öneme dikkat çekerek, ““Rotaryen arkadaşlarımız bu ödülü bize layık gördüklerinden dolayı çok onurlandım, çok duygulandım. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gelişmelerden haberdar
olmak için abone olun

Sitemize abone olarak hastanelerimizle ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, yeni doktorlarımıza ve edavi yöntemlerimize dair kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.

Open chat