preloader
Edit

ARİTMİ SAĞLIK GRUBU

Çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını temel alarak, alanlarında uzman hekimlerimiz ve deneyimli yardımcı personelimiz ile, güvenilir, ulaşılabilir, etik ilkelere bağlı, nitelikli sağlık hizmeti sunmak için Aritmi Sağlık Grubu olarak 15 yıldır Bursa’nın kalbinde, hizmetinizdeyiz.

OP. DR. MUTLU KİLCİLER

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi

Kadın Hastalıkları ve Doğum

 Doğum Yeri ve Tarihi

Polatlı – 1970

Hakkında

Op. Dr. Mutlu Kilciler 1970 yılında Polatlı’da doğmuştur. 1993 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr. Kilciler, 1996-2000 Yılları arasında İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında yüksek lisans yapmıştır.

Dr. Mutlu Kilciler sırasıyla Sarıkamış Askeri Hastanesi, Girne Askeri Hastanesi, Bursa Askeri Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Uzmanlığı görevinde ve diğer idari görevlerde bulunmuştur. Dr. Kilciler, 2015 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli olmuş, 2016-2019 yılları arasında da Özel Medikabil Hastanesi’nde görev yapmıştır.

2019 Ağustos ayından itibaren Bursa Özel Anadolu Hastanesi’nde görev yapmaya başlayan Dr. Mutlu Kilciler, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Yabancı dil olarak İngilizce, İspanyolca ve Rusça bilen Kilciler’in; yenidoğan resüsitasyon, mikrocerrahi ve laparoskopi sertifikaları mevcuttur.

Uzmanlık ve Tecrübeli Olduğu Alanlar

İnfertilite Tedavisi (Aşılama “IUI” ve PRP tedavisi)

Gebelik ve yüksek riskli gebelik takibi

Normal ve Sezaryenle doğum

Laparoskopik ve histeroskopik cerrahi

Jinekolojik ameliyatlar (Histerektomi, vajinal histerektomi)

Ürojinekoloji ameliyatları (İdrar kesesi sarkması, rahim sarkması, idrar tutamama)

ACOG (Amerikan Obstetrik ve Jinekoloji Derneği) (2000 yılından itibaren)

ASRM (Amerikan İnfertilite Üreme Derneği )

Bursa Tabip Odası

Gelişmelerden haberdar
olmak için abone olun

Sitemize abone olarak hastanelerimizle ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, yeni doktorlarımıza ve edavi yöntemlerimize dair kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.

Open chat