preloader

Aritmi Hastaneleri aile iftarında buluştu.

 Aritmi Hastaneleri aile iftarında buluştu.

Dr. Daştan” Yeni yatırım ve projelerimizi yakında devreye sokacağız”

Aritmi Sağlık Grubu (ASG) olarak bünyesinde yer alan Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi, Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, Özel Aritmi İnegöl Hastanesi ile gruba bağlı diğer kuruluşların personeli ve aileleri iftar sofrasında buluştu.

Aritmi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Nuri Daştan ve grup yönetim kurulu üyelerinin  ev sahipliğinde Tavacı Recep Usta’da yaklaşık bin beş yüz kişinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel iftar da  büyük bir aile buluşması yaşandı.

Aritmi Sağlık Grubu tüm çalışanlarının birlik ve dayanışma içinde Bursalılara en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini belirten, Aritmi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Nuri Daştan, “ Grubumuza bağlık üç ayrı hastanemizde sağlıktaki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartıyoruz ve hizmetimizi en iyi şekilde vermeye devam ediyoruz. Standartlarımızı geliştirerek, yakın zamanda yeni projelerimizi devreye sokmaya hazırlanıyoruz. ” dedi. Daştan konuşmasında ASG personelinin Ramazan Bayramı’nı da kutladı.

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Aritmi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Nuri Daştan, Dünya Obezite Federasyonu’ndan Obezite Profesyonel Eğitim Sertifikası’nı alan Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Münir Baybars Türel’i başarılarından dolayı kutladı.

Daştan, “ Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanemizde hep ilkler yaşanıyor.  Hastanemizin Kardiyoloji Uzmanı Dr. Münir Baybars Türel,  bir yandan alanıyla ilgili çalışmaları sürdürürken, bir yandan da ABD’de de eğitimlerini gerçekleştirdi. Obezite Klinik Beslenme yüksek lisansını bitirdi. Aynı zamanda da Dünya Obezite Federasyonu’ndan Obezite Profesyonel Eğitim Sertifikası’nı alan Türkiye’den ilk uzman olarak başarıya imza attı. Kendisini başarılarından dolayı kutluyorum” dedi.

Open chat