preloader
Edit

ARİTMİ SAĞLIK GRUBU

Çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını temel alarak, alanlarında uzman hekimlerimiz ve deneyimli yardımcı personelimiz ile, güvenilir, ulaşılabilir, etik ilkelere bağlı, nitelikli sağlık hizmeti sunmak için Aritmi Sağlık Grubu olarak 15 yıldır Bursa’nın kalbinde, hizmetinizdeyiz.

14 ŞUBAT’TA İKİZ BEBEK SÜRPRİZİ

 14 ŞUBAT’TA İKİZ BEBEK SÜRPRİZİ
Türkmen ailesinin ikiz bebekleri Mehmet ve Ayra, 14 Şubat tarihinde İnegöl Özel Aritmi Hastanesi’nde yapılan başarılı operasyon ile sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Baba Ergün Türkmen, “Özellikle ikiz bebeklerimizin bu günde dünyaya gelmesi bizleri mutlu etti” dedi.
Ergün ve Ayşe Türkmen ailesi, 14 Şubat’ta ikiz bebekleri ile mutlu bir sürpriz yaşamış oldu.
İkiz bebeklerden Mehmet saat 00.01’de dünyaya gelirken, Ayra bebek ise 09.00’da dünyaya geldi.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Baba Ergün Türkmen, “Çocuklarımız dünyaya sağlıklı bir şekilde geldiği için mutluyuz. Özellikle ikiz bebeklerimizin bu günde dünyaya gelmesi bizleri mutlu etti” dedi.
Anne Ayşe Türkmen ise, “Çok mutluyuz, çocuklarımız sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Doktorlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Anne Ayşe Türkmen ve Baba Ergün Türkmen, yaptıkları açıklamaların ardından ikiz bebekleri ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

HABER: SERHAT ÇİÇEK

Gelişmelerden haberdar
olmak için abone olun

Sitemize abone olarak hastanelerimizle ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, yeni doktorlarımıza ve edavi yöntemlerimize dair kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.