Proktolojik

Proktolojik (Hemoroid,Fissür,Fistül,Pilonidal Sinüs Cerrahisi) ile ilgili görsel sonucu Hemoroidden kansere kadar bağırsaklarda görülen pek çok hastalığın tanı ve tedavisinin yapıldığı Aritmi Sağlık GrubuHemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi, bağırsak sağlığında bütüncül bir yaklaşımla hastalarına hizmet vermek için konumlandı.

Merkezde, hastalara multidisipliner bir anlayışla tanı ve tedavi hizmet sunuluyor. Birden fazla uzmanlık alanının bir araya gelerek uyum içinde çalıştığı bir konsey tarafından genel kılavuzlara uyarak ya da hastaya özelleştirilmiş tanı ve tedavi yöntemleri kararlaştırılıp uygulanıyor.

Hemoroid, kabızlık, anal fissür, anal kaşıntı, gaz ve Dışkı Tutamama, bağırsak fıtığı, kıl dönmesi, anal ve perianal siğiller, pelvik ağrı ve fonksiyon bozuklukları dahil geniş bir hastalık yelpazesini kapsayan Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi’ne başvuran hastalar öncelikle proktoloji ile ilgilenen gastroenteroloji ya da genel cerrahi uzmanları tarafından muayene ediliyor.

Merkezde, proktoloji alanına giren farklı hastalıkların tanısında kullanılacak ileri tanı cihazları bulunuyor. Anorektal ultrasonografi, kolon transit zamanı, defekografi, anorektal manometre ve diğer anorektal fizyoloji testleri, balon atma testi ve özellikli lavmanlı testler gibi birçok özellikli cihaz, malzeme ve teknik, hastalıkların kısa sürede tanı almasını sağlıyor.

Doktorlar

ONLİNE RANDEVU AL

Online Randevu alabilirsiniz
WordPress Video Lightbox