Kozmetik Uygulamalar

KOZMETİK UYGULAMALAR ile ilgili görsel sonucuKozmetik Uygulamalar

Kozmetik danışmanlık: Deri tipine uygun temizleyici, nemlendirici, güneşten koruyucu, kırışıklık giderici ve kozmetik ürün önerilmektedir.
Kimyasal peeling (meyve asitleri ile derinin yüzeysel soyulması): Cilt bakımı için, akne ve izleri, yüzeysel kırışıklıklar ve deri kanseri öncüsü lezyonları gidermek için yüzeysel/orta konsantrasyonlarda soyma işlemi yapılabilmektedir. İşlem süresi 10-15 dk’dır. İşlemden sonra güneşten korunmak gerekir.
Dolgu maddesi (hyaluronik asit): Hyaluronik asit vücutta bulunan doğal bir madde olup alerjik reaksiyon riski bulunmamaktadır. Dört-altı ayda bir tekrarlanabilir. Yüzdeki derin kırışıklıklar, çukurlar ve dudak büyütme için uygulanmaktadır.
Botoks uygulaması: Botoks bir bakteriden elde edilen toksindir (Botulinum toksin-tip A). Yüzün üst 1/3 kısmındaki dinamik kırışıklıklarda, kaş kaldırmada kas içine uygulanmaktadır. Terleme tedavisinde terleyen bölgeye (koltuk altı, el, ayak ) deri altına uygulanmaktadır.
Pulsed Dye Laser: N-LITE V3 

İnce kırışıklıkları giderme, sıkılaştırma (kolajen artışı), nem ve elastikiyet artışı, iz, çatlak, leke ve damarsal genişlemeleri giderme, sedef hastalığı ve siğil tedavisi için kullanılan tedavilerden biridir.
IPL: ‘CHROMOLITE’
İstenmeyen kılların yok edilmesi (her bölge), cilt yenileme, iz giderme, akne tedavisi için oldukça etkili FDA onaylı özel bir ışık tedavisidir.

Bölüm Doktorlarımız

ONLİNE RANDEVU AL

Online Randevu alabilirsiniz
WordPress Video Lightbox