Kozmetik Uygulamalar

KOZMETİK UYGULAMALAR ile ilgili görsel sonucuKozmetik Uygulamalar

Kozmetik danışmanlık: Deri tipine uygun temizleyici, nemlendirici, güneşten koruyucu, kırışıklık giderici ve kozmetik ürün önerilmektedir.
Kimyasal peeling (meyve asitleri ile derinin yüzeysel soyulması): Cilt bakımı için, akne ve izleri, yüzeysel kırışıklıklar ve deri kanseri öncüsü lezyonları gidermek için yüzeysel/orta konsantrasyonlarda soyma işlemi yapılabilmektedir. İşlem süresi 10-15 dk’dır. İşlemden sonra güneşten korunmak gerekir.
Dolgu maddesi (hyaluronik asit): Hyaluronik asit vücutta bulunan doğal bir madde olup alerjik reaksiyon riski bulunmamaktadır. Dört-altı ayda bir tekrarlanabilir. Yüzdeki derin kırışıklıklar, çukurlar ve dudak büyütme için uygulanmaktadır.
Botoks uygulaması: Botoks bir bakteriden elde edilen toksindir (Botulinum toksin-tip A). Yüzün üst 1/3 kısmındaki dinamik kırışıklıklarda, kaş kaldırmada kas içine uygulanmaktadır. Terleme tedavisinde terleyen bölgeye (koltuk altı, el, ayak ) deri altına uygulanmaktadır.
Pulsed Dye Laser: N-LITE V3 

İnce kırışıklıkları giderme, sıkılaştırma (kolajen artışı), nem ve elastikiyet artışı, iz, çatlak, leke ve damarsal genişlemeleri giderme, sedef hastalığı ve siğil tedavisi için kullanılan tedavilerden biridir.
IPL: ‘CHROMOLITE’
İstenmeyen kılların yok edilmesi (her bölge), cilt yenileme, iz giderme, akne tedavisi için oldukça etkili FDA onaylı özel bir ışık tedavisidir.

ONLİNE RANDEVU AL

Online Randevu alabilirsiniz
WordPress Video Lightbox