Kilo Kontrol Diyetleri (Zayıflama-Şişmanlama)

• Kilo Kontrol Diyetleri (Zayıflama-Şişmanlama) ile ilgili görsel sonucuKilo Alma Programı
Vücut ağırlığının boy uzunluğuna oranla daha az olmasına zayıflık denir. Kilo almak için rastgele seçilmiş kalorisi yüksek, besin değeri düşük bir beslenme planı değil, yeterli ve dengeli bir beslenme tedavisi uygulanmalıdır. Bunun için hastane diyetisyenimiz , zayıf olan kişinin sağlık problemlerinin olup olmama durumlarına, vücut kompozisyon ölçümlerine, kişisel ve fiziksel özelliklerine uygun beslenme tedavisini planlar ve takip eder.

Kilo Verme-Kilo Yönetimi
Vücutta aşırı ölçüde yağ birikmesi olan şişmanlık ya da diğer adıyla obezite; günümüzde tedavi edilmesi gereken bir hastalık olarak kabul edilmektedir. Birçok kronik hastalık arasında obezite, tedavi olasılığı en yüksek olan durumlardan biridir.Dİyetisyenimiz sağlıklı kilo kaybını sağlamada, diyet ve davranış tedavileri ile obezitede gayet başarılı sonuçlar almaktadır.

Kilo Koruma
Yaşı, cinsiyeti, sağlık durumu, vücut kompozisyonu ve fiziksel aktivite durumuna göre hedef kilosuna ulaşmış kişiler diyetisyenimiz tarafından kilo koruma programına alınır. Bu program ile verilen kiloların geri alınması önlenir ve kişinin ideal kilosunu koruması sağlanır.

ONLİNE RANDEVU AL

Online Randevu alabilirsiniz
WordPress Video Lightbox