Enfraruj ışın tedavisi

Enfraruj ışın tedavisi ile ilgili görsel sonucu

Özel geçirgen seramikler vasıtasıyla uyguladığı ışınlar kan dolaşımını hızlandırır. Vücuttaki zararlı maddelerin atılmasını kolaylaştırarak vücudun sıhhatini artırır.

Uzak infrared ışınlar, 5-14 mikron dalgaboyundaki ışınlardır. İnsan vücuduna en faydalı insan vücut frekansı 8-14 mikron olduğundan uzak infrared ışınlar insan vücudu için hayati önem kazanmaktadır. Uzak infrared ışınlardan yayıyan ısı ve ışık radyant ısı olduğundan sıcaktır. Uzak infrared ışınlar, ısı ile yayılan ışınlardır. Bu ışınlar renksiz, tatsız ve görünmez. Işıkta olduğu gibi düz gitme, kırılma ve yansıma eğilimine sahiptir. Cisimlere ısı tepkimesi sağlar. Cisimlerin içerisine ulaşır. İnsan vücudu için en faydalı olan, 8-14 mikron uzak infrared ışınlar; günlük hayatımızda ofislerde PC, faks, mobil telefonlar kullanımlarının aşırı artması mikro dalga fırınlar, TV’ler ve bir çok elektronik cihazlar ultraviyole ışınlar yaymasından ve ozon tabakasının bozulması sonucunda bu ışınların insan vücudu üzerinde zararlı etki oluşturmasından 8-14 mikron arasında olan uzak infrared ışınlar yetersiz kalmaktadır.

Vigen Masaj ünitesindeki Hy Gi Ea taşındaki mineraller, insan vücudu için en faydalı olan 9,36 mikron dalga uzak infrared ışın 24 akapunktur noktasında durma esnasında 1 dk. 15 sn. akapointlere ısı yolu ile ışıma yaparak vücudun ihtiyacı olan uzak infrared ışını karşılar. Bu sayede uyarılan akapointler ve sinir uçları hücre aktivitelerini tetikler. Akyuvarlar ve alyuvarlar uyarılır. Kan dolaşımı hızlanır. Vücudun eksik enerjisi yenilenir. İnce kılcal damarlar uyarılarak kan akmayan bütün bölgelere kan akışı hızlanır. Hücreler kendisini yeniler, metabolizma hızlanır. Yaşlanma gecikir. Vücut kendini yeniler.

Doktorlar

ONLİNE RANDEVU AL

Online Randevu alabilirsiniz
WordPress Video Lightbox