Prof Dr.Güven SEVİN

Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi, Özel Aritmi İnegöl Hastanesi

Ad Soyad          :  Prof Dr.Güven SEVİN

Tıbbi Birim        :   ÜROLOJİ

Hastane              Özel Aritmi İnegöl Hastanesi

E- Posta             

D. Yeri ve Tarihi  :

URO-ONKOLOJİ NEDİR ?

-Uro-Onkoloji Böbrek, Ureter, Mesane, Prostat Ve Testislerde Oluşan Tümörlerin Cerrahi Tedavisini Yapan Bir Tıp Dalıdır.

-Bir Uro-Onkolog Cerrahi Yönden Kanserli Organı Temizlerken Aynı Zaman Da Lenfleride Temizler Gerekirse Bağırsaklarda Kesilir, Gerekirse Kemiklerde Kesilir, Damarlar Dikilir.

-Yüksek Hızla Büyüyen Böbrek Tümörlerinde Böbrekle Beraber Canlı Yağ Dokuları Ve Zarlarıda Alınarak Tümörlerin Çevresine Yayılmasına Mani Olunur Veya Yayılmışsa Temizlenir.

Yine Mesanede Oluşan Azgın Tipte Tümörlerde Mesane Alınır Yerine Her Yerde Böbrekten Gelen İdrar Torbası Yapılır. Türkiyeye Getirdiğimiz Bir Metodla Alınan Mesanenin Yerine Bagirsaktan Yapılan Mesane Oluşturulup Bunu Penis Yoluna Bağlayıp Şahsın Normal Yoldan İdrarrını Yapmasını Sağlamaktayız Hastada Maluliyet Olmamaktadır.

– Kanser Ameliyatından Sonra İşimiz Bitmemekte Oluşturduğumuz Ekipte Ameliyat Sonrası Kemoterapist Ve Radyoterapist Onkologları İle Konsültasyonlarımızı Oluşturmaktayız. Ayrıca Yine İç Hastalıkları Doktoruda Operasyon Sonrası Hastalarımıza Gıda Takviyesi Yapmaktadır.

Prostat Kanserleri Erkeklerde Akciğer Kanserinden Sonra Dünyada İkinci Olarak Görülen Kanserdir.

… Erken Yakalanan Prostat Kanserinde Şifa %95 Dir . Radikal Prostat Ameliyatı

İle Tam Şifa Sağlanır 45 Yaş Üstü Görülen Bu Hastalığın Ameliyatı Sadece Bizim Gibi Uro-Onkoloji İhtisası Yapanlar Yapabilir Ve Şifa Şansı Çok Yüksektir.

Son Olarakta Gençlerde Görülen Testis Kanserleride Erken Yakalanıp Tedavi Edilmesi Hayat Kurtarır.

Tüm Bu Kanserlerin Teşhis Ve Tedavi Ve Ameliyatları En Gerçek Olarak Uro-Onkoloji Kliniğimizde Yapılır. Aritmi Hastaneler Grubunda Kurduğumuz Uro-Onkoloji Bölümünde Hassasiyetle Olayların Üzerine Gidip Her Türlü Tedavilerini Yapmaktayız

İŞ DENEYİMLERİ

 

YABANCI DİLLER

İngilizce

YAYINLAR

Yurtdışı Bilimsel Yayın Sayısı 0
Yurtiçi Bilimsel Yayın Sayısı 0
Kitap Bölüm Sayısı 0

 

KATILIM VE BELGELER:

 


ONLİNE RANDEVU AL

Online Randevu alabilirsiniz
WordPress Video Lightbox